Aвіаперевезення вантажів

Доставка вантажів літаками — єдине можливе рішення, якщо необхідно скоротити час, який товар перебуває в дорозі. Скористатися авіасполученням вигідно, якщо відправляються:

медичні товари та косметика;

небезпечні вантажі;

продукти харчування;

живі вантажі;

гуманітарна допомога;

дорогоцінні метали.

UNI-LAMAN GROUP – один з лідерів на українському ринку у сфері логістичних послуг та авіаперевезення вантажів. Ми працюємо у галузі вже 20 років та створили зручний та надійний сервіс, в основі якого швидкість, комплексний підхід, широкий спектр додаткових послуг та консолідація вантажів, яка дозволяє скоротити витрати. 

 

Аеропорт розвантаження в Україні

Якщо для доставлення вантажів в Україну використовують автотранспорт, товар вивантажують на території вантажного терміналу аеропорта «Бориспіль». Хаб знаходиться в Київській області та є найбільшим в Україні. 

Площа термінала — 14 580 м². На території, що охороняється, знаходяться склади для тимчасового зберігання, у тому числі вантажів, чуттєвих до перепадів температур. 

Після отримання вантажів та оформлення необхідних документів, товар з аеропорта «забирають» автотранспортом та доставляють на склад замовника. 

Аеропорт розвантаження в Європі

Попит на міжнародні перевезення вантажів авіатранспортом з кожним роком тільки росте, тому пропускної можливості «Борисполя» не завжди вистачає. Керівництво аеропорта вже заявило про будівництво ще одного терміналу, але поки іде будівництво, проблему довелося вирішувати в інший спосіб.

Зараз можливо відправити вантаж в один з аеропортів Європи, а звідти вже наземним транспортом привезти замовнику. Логістика розраховується так, щоб дотриматися термінів, визначених клієнтом.

Потрібно відправити
вантаж? Напишіть нам!
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності