Залізничні перевезення вантажів

Перевезення вантажів залізницею хоч і поступається у популярності морській доставці, проте має переваги над усіма іншими видами транспорту:

Меньше ризиків втрати чи пошкодження вантажів, ніж під час перевезення суднам чи автомобільним транспортом. 

З Азії до Європи товар доставляють у середньому вдвічі швидше, ніж морем. 

Приємна вартість доставки.

Залізницею частіше за все транспортують великі партії негабаритних вантажів: деревину, руду, вугілля і тд. Проте такий вид перевезень корисний також для невеликих об’ємів, тому що існує можливість консолідації вантажів в одну партію.

Залізничні перевезення по Україні

Доставка вантажів залізницею по Україні вигідна замовникам великих партій та негабаритних вантажів. У порівнянні із іншими видами перевезень можна назвати такі переваги залізниці:

швидкість — доставка не залежить від завантаження та якості доріг; 

незалежність від погоди — на рух потягів не впливають дощі або спека;

низька небезпека форс-мажорів.

Під час перевезення вантажів потягами необхідно враховувати пункт перевантаження — станцію, де замовлення знімуть з потяга та завантажать на автотранспорт для доставки на склад отримувача. 

Вантажоперевезення по Європі та СНД

Перевезення вантажів залізничним транспортом по Європі чи СНД гарна альтернатива автомобільній доставці. У той час коли автоперевезення все більш обмежують новими правилами та зборами, ринок жд-перевезень тільки розвивається та не має негативного впливу з боку державних структур. 

Головная перевага доставки вантажів залізницею у тому, що так можна транспортувати будь-які види товарів. Наприклад, з Європи до України частіше за все везуть продукти харчування, медичні товари та косметику, а на експорт з України відправляють руду, вугілля, зерно, лісоматеріали. 

Проте, через різницю у ширині колій, в маршрут необхідно додавати зупинку для перевантаження. Потяг прибуває на кордон держав, там або змінюється ходова частина залежно від колій, або товари переносять на склади тимчасового зберігання, розділяють чи навпаки консолідують, та відправляють далі за маршрутом.

Власний сервіс доставки вантажів з Китаю

Одним з пріоритетних напрямків у сфері логістики для нас є перевезення вантажів залізничним транспортом з Китаю

Раніше залізничне сполучення між нашими країнами здійснювалося тільки через Київ. У 2021 році, зусиллями нашої компанії, з китайської провінції Гуандун в Одеську область приїхав перший вантажний потяг. Тепер цей потяг ходить за регулярним графіком, що робить його унікальним для українського ринку вантажоперевезень.

А ми продовжуємо працювати над запуском нових потягів з КНР для зручності наших клієнтів.

Потрібно відправити
вантаж? Напишіть нам!
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності