Вантажні перевезення
від UNI-LAMAN GROUP

Доставимо Ваш вантаж швидко, вигідно, безпечно

Перевезення вантажів по всьому світу

Компанія UNI-LAMAN GROUP спеціалізується на міжнародних вантажних перевезеннях вже більше 20 років. Наші партнери та агенти працюють в Китаї, США, країнах СНГ та Європи. Для наших менеджерів не складно прокласти найвигідніший маршрут для імпорту чи експорту товарів, а також запропонувати Вам найкращу ціну.

Працюючи з нами, Ви отримаєте повний комплекс послуг: від пошуку транспорту до оформлення документів, включаючи договор страхування. Перевезення вантажів «під ключ» дозволяє нашим клієнтам зекономити свій час, гроші та нерви. 

Для отримання безкоштовної консультації по Вашому вантажу, заповнюйте форму зворотного зв’язку, і наші менеджери дадуть відповідь на Всі ваші питання.

Перевезення через Польщу під час війни

Російське вторгнення завдало неабиякої шкоди логістичній галузі в Україні. Військові дії, окупація територій, блокування морських портів, ракетні удари по складах та елеваторах майже знищили налагоджені ланцюжки доставки вантажів в Україну та за її межі. Проте логістичні компанії не зупинилися та щодня працюють над тим, щоб рух вантажів продовжувався, а економіка працювала. 

Зараз велика кількість логістичних рішень базуються на співпраці із Польщею. Компанія UNI-LAMAN GROUP вже багато років має власне представництво у цій країні, а тому може надавати якісні послуги з перевезення вантажів через нашого західного сусіда. 

Доставка вантажів з Китаю

Товари з КНР не втрачають своєї популярності у всьому світі вже багато років. Вантажний оборот тількі одного китайського порту Нінбо складає більше 1 мільярда тонн в рік. Така популярність стимулює розвиток вантажних перевезень у цьому напрямку. Зараз перевезення вантажів з Китаю в Україну можливі такими способами: 

  1. Авіаперевезення з Китаю. Якщо швидкість має більше значення за вартість, доставити вантаж з КНР в Україну можна всього за декілька днів. 
  2. Доставка вантажів з Китаю по морю. Наша компанія займається перевезеннями як повних контейнерів (FCL), так і збірних вантажів (LCL).
  3. Залізничні перевезення з Китаю. Доставка повних контейнерів здійснюється за 20-25 днів в Одесу або Київ. Також можлива доставка збірних вантажів до Варшави з довезенням в Україну автотранспортом.

Вантажні перевезення з США

По об’єму експорту в світі Сполучені Штати Америки поступаються лише Китаю, а ось по кількості товарів, що ввозяться у країну, навіть обходять його. Із США в Україну перевозять техніку та автомобілі, одяг та взуття, косметику та медичні товари. Україна ж експортує в США сировину та вироби українських дизайнерів: одяг, декор для дому тощо. 

UNI-LAMAN GROUP здійснює доставку в чи з США декількома способами:

  1. Авіадоставка з США. Частіше за все літаки використовують для доставки швидкопсувних товарів.  
  2. Морські перевезення з Америки. Вантаж з США в Україну йде від 30 днів. Можливе перевезення повних та збірних вантажів.
  3. Мультимодальні перевезення з використанням кількох видів транспорту.

Перевезення вантажів з/в Європу

Доставляти вантажі з Європи в Україну можна будь-яким вантажним транспортом: суднами, літаками, фурами, потягами. Залежно від бажань клієнта, менеджер допоможе обрати оптимальний вид транспорту. Наприклад, сировину можна перевезти морем. Харчові продукти — в рефрижераторах автотранспортом. Цінні вантажі та медичні товари часто доставляють літаками. В зворотному напрямку, наприклад із країн Азії в Європу, останнім часом вигідно використовувати альтернативу морю та перевозити вантажі потягами.

Офіси та склади компанії UNI-LAMAN GROUP працюють в декількох європейських країнах, тому ми добре знаємо всі тонкощі перевезень вантажів по ЄС, завжди готові надати додаткові послуги й прийти на допомогу у непередбачуваній ситуації.

 

Перевезення товарів з Азії

Товари та сировину з країн Азії перевозять в основному морським та авіатранспортом. З Тайланду експортують продукти харчування, запчастини, каучук, електроніку, одяг та ін. З Південної Корії частіше за все возять лісоматеріали та соняшникову олію. Тайвань ввазається великим експортером техніки, добрив, цукру. Залежно від виду та об’єму вантажу можна організувати FCL чи LCL-перевезення з портів Бангкока, Пусана, Гаосюна.

Морем вантаж з Азії в Україну йде від 20 до 45 днів. Якщо замовлення потрібно доставити терміново, можно використати авіатранспорт.

Показати більше
Потрібно відправити
вантаж? Напишіть нам!
Форма для зв'язку з нами
Відправляючи заявку, Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності