Логістична компанія UNI-LAMAN GROUP продовжує працювати!

Шановні клієнти, компанія UNI-LAMAN GROUP працює!

Із початку активної фази війни ми піклувалися про безпеку та транспортування Ваших вантажів, що вже надійшли в Україну, чи були на шляху до неї. Також за цей час нам вдалося реалізувати декілька важливих проектів:

1. Налагодили ланцюжок доставлення вантажів з портів Румунії, Туреччини та Польщі до замовників в Україні.

2. Водночас підключилися до перевезень гуманітарних вантажів, а наш склад у Польщі віддали під потреби волонтерів.

3. Передали Збройним Силам України 20 контейнерів та 2 грузові автівки із причепами загальною вартістю більш ніж 110 тисяч доларів.

Багато вже зроблено та ще дуже багато роботи попереду. Вже зараз ми організовуємо перевезення вантажів по Європі, а також доставляємо вантажі морським та авіатранспортом до країн ЄС із подальшим довезенням на територію України автотранспортом (регіони, куди зараз є можливість доставляти вантажі, підкаже менеджер). 

Нижче ми зібрали повний перелік послуг, які надаємо під час війни.

Мультимодальні перевезення через порти Європи

Порти Польщі та Румунії зараз є найкращим рішення для доставки вантажів морським шляхом в Україну. Після того, як вантаж приходить у порт Гданська, Гдині чи Констанци, ми перевантажуємо його на авто- чи залізничний транспорт і відправляємо в Україну.

Авіаперевезення вантажів по всьому світу

Імпортні та експортні авіаперевезення здійснюються через Варшаву та інші міста ЄС із довезенням на авто з або в Україну.

Автоперевезення у тентованих фурах по ЄС

Для доставки вантажів з будь-якої точки Європи ми використовуємо тентовані фури. Є можливість перевезення «довантаженням».

Доставлення збірних вантажів в Україну та власний сервіс консолідації

Доставити збірний вантаж в Україну зараз можна морським шляхом через порти у Польщі. Якщо вантаж відправляється з Китаю його можна доставити залізничним транспортом через Варшаву. Наші агенти заберуть Ваш вантаж за вказаною адресою та підготують збірний контейнер до відправки. 

Обслуговування у Польщі без посередників

Польща стала великим логістичним хабом для України на час війни, тому що велика кількість вантажів проходить через цю країну. Філіал компанії працює у Польщі вже декілька років, тому кожний етап перевезення ми організовуємо та контролюємо власноруч без посередників.

Складські послуги у Польщі та Україні

Компанія володіє декількома складськими приміщеннями у Польщі та Україні. Склад у Прушкові підходить для перетарки вантажів з контейнерів у тентовані машини або навпаки. Склад у Вишневому (Київська область) дає можливість зручно розмитнювати вантажі не на кордоні, а безпосередньо на складі. Також ми приймаємо вантажі на зберігання на складі в Одесі.

Брокерські послуги та митне очищення

Наша команда досвідчених брокерів готова допомогти правильно оформити Ваш вантаж на кордоні. Крім того, якщо Ваш експедитор не справляється з проблемою, що виникла при оформлені (вантаж «застряг» у порту тощо), ми завжди готові допомогти її вирішити.

Гуманітарна допомога

Наш диспетчерський відділ щодня опрацьовує запити на перевезення іноземної допомоги та шукає транспорт під різні потреби. Будь ласка, напишіть нам на пошту info@fc.uni-laman.com, якщо ви володієте вантажними машинами та готові допомогти.

Детальніше про наші послуги можна дізнатися за посиланням.

Ми розуміємо, що зараз важливо зробити усе необхідне для відновлення роботи підприємців. Тому, якщо Вам потрібна консультація щодо транспортування вантажів, зв’яжіться з нами за телефоном 0 800 30 111 8, у месенджерах Telegram, Viber, Watsapp чи поштою info@fc.uni-laman.com. Ми будемо раді допомогти!